Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ООН стурбована расизмом і сексизмом у футболі

Футбол повинен прийняти цінності XXI століття в багатьох соціальних питаннях, заявила ВВС верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллай.

За її словами, у футболі спостерігається відставання від загальноприйнятих сучасних цінностей, в тому числі поваги до етнічного різноманіття. Як підкреслила Н.Піллай, футбол "повинен поважати законодавство в галузі прав людини".
 
"Я також стурбована, що цими величезними клубами керують чоловіки, там немає жінок на керівних посадах", - додала верховний комісар ООН.
 
"Настав час для футболу проявити ініціативу, і особливо проблематичним представляється продовжувати говорити, що футбол - це чоловічий світ. Це не так", - вважає Н.Піллай.
 
Інтерв'ю передувала зустріч Н.Піллай з представниками керівної організації світового футболу - ФІФА, на якій обговорювалася тема расизму в футболі.


Джерело: УНН 22 березня 2013


Тегисексизм,   футбол,   Наві Піллай

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.