Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ООН: близько 800 мільйонів жінок стали заміжніми в дитячому віці

Наразі у світі живе близько 800 мільйонів жінок, які стали заміжніми в дитячому віці, йдеться у звіті Фонду ООН у галузі народонаселення.

Автори цього документу підкреслюють, що глобальний рух за репродуктивні права, що почався у 1960-х, змінив життя сотень мільйонів жінок, надавши їм можливість володіти своїм власним тілом і визначати своє майбутнє. Водночас, незважаючи на досягнення в останні 50 років, світ досі повинен пройти великий шлях до рівноправ’я.

«Репродуктивні права досі поза досяжністю для дуже багатьох жінок, включно з понад 200 мільйонам жінок, які хочуть запобігти вагітності, але не мають доступу до інформації про сучасні контрацептиви та сервіси», – розповіли в ООН.

У документі йдеться, що в середньому одна жінка народжує 2,5 дитини (у 1969 році це значення було на рівні 4,8). Водночас на 100 тисяч випадків народження дітей припадає 216 смертей жінок.


Джерело: Радіо Свобода 11 квiтня 2019


Тегинасильство щодо жінок,   гендерна нерівність,   ранні шлюби,   контрацепція

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок