Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Нобелівська лауреатка Малала Юсафзай хоче стати прем’єр-міністром Пакистану

Наймолодша в історії лауреатка Нобелівської премії миру, борець за право дітей на освіту і блогер Малала Юсафзай заявила, що сподівається продовжити кар'єру у політиці.

Про це вона сказала в ексклюзивному інтерв’ю BBC, передає Еспресо.TV.

Після завершення навчання у Великій Британії вона хотіла б стати прем'єр-міністром Пакистану.

"Якщо я можу найкраще служити моїй країні у політиці, ставши прем’єром, то напевно зроблю цей вибір", - сказала Малала Юсафзай.

Її надихає Беназір Бхутто – жінка, яка двічі була прем’єр-міністром перш, ніж 2007 року її убили ісламські екстремісти.

"Я хочу служити своїй країні. Мрію, щоб вона стала розвиненою, - наголосила Юсафзай. - Хочу, щоб освіту отримувала кожна дитина".

В Осло виставлено шкільну форму з плямами крові, в яку Малала була одягнута того дня, коли у жовтні 2012 р. на неї та на її однокласниць вчинили замах ісламські бойовики, пише BBC. Її фото розміщене разом зі знімками інших лауреатів Нобелівської премії миру.

"У мене від самого початку було бажання бачити, щоб діти ходили до школи. Тож я розпочала цю кампанію", - сказала Малала Юсафзай.

У 12-річному віці вона вела блог на сайті BBC. А після перенесених випробувань і виявленої послідовності у досягненні мети її ім’я стало символом мужності і прагнення молодого покоління домагатися права на освіту.

"Ця премія миру дуже важлива для мене, - заявила Малала Юсафзай. – Вона додала мені надії та мужності".

Нобелівський комітет відзначав важливість того, що 17-річна мусульманка-пакистанка і поважний за віком індус Кайлаш Сатьярті об’єдналися у спільній боротьбі за поширення освіти та проти екстремізму.
 


Джерело: espreso.tv 11 грудня 2014


Тегиправа жінок,   Малала Юсафзай

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.