Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Німецькі жінки-керівники заробляють на третину менше, ніж чоловіки

За даними нового дослідження, нерівність у зарплатах між жінками та чоловіками у Німеччині протягом останніх років майже не скоротилася. Розрив між доходами чоловіків та жінок на керівних посадах є найбільшим.

За даними нового дослідження, нерівність у зарплатах між жінками та чоловіками у Німеччині протягом останніх років майже не скоротилася. Розрив між доходами чоловіків та жінок на керівних посадах є найбільшим
 
Сьогодні німецьке федеральне статистичне бюро Destatis оприлюднило дослідження рівня оплати праці чоловіків та жінок у різних галузях у 2010 році.
 
В середньому, у 2010 році німецькі жінки заробляли на 22% менше, ніж чоловіки. Цей показник засвідчив, що з 2006 року, коли бюро здійснило попереднє дослідження, розрив між рівнями доходів чоловіків та жінок Німеччини скоротився лише на 1%.
 
Найбільш помітною стала різниця у доходах керівників компаній. У цій галузі менеджери-жінки заробляють майже на третину менше, ніж чоловіки. В середньому, жінки заробляли € 27,64  за годину, у той час як чоловіки  на керівних посадах отримували € 39,5 за годину.
 
Таким же помітним є розрив між зарплатами чоловіків та жінок на інженерних посадах, де він сягає 30%. Серед науковців жінки заробляють на 28% менше, ніж чоловіки. Серед працівників робітничих професій жінкам платять на 25% менше, ніж чоловікам.
 
Destatis зазначає, що найменший розрив між доходами жінок та чоловіків спостерігався серед офісних та адміністративних працівників, і становив 4%.
 
У 2010 році різниця між зарплатами молодих працівників обох статей, яким не виповнилося 25 років, була найменшою і становила лише 2%. Найбільшим є розрив у доходах між чоловіками та жінками передпенсійного віку. У цій віковій групі чоловіки отримують на 28% більше, ніж жінки.
 


Джерело: ipress.ua 05 жовтня 2012


Тегигендерна рівність,   Німеччина,   гендерна нерівність,   зарплата чоловіків і жінок,   нерівність зарплат

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".