Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Низка тренінгів відбулась у Чернігівському інформаційно-технологічному ліцеї № 16

Команда проєкту «Освіта у надзвичайних ситуаціях», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки Street Child Ukraine провела низку тренінгів для педагогічного колективу Чернігівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – інформаційно-технологічний ліцей № 16».

Впродовж двох днів вчителі дізнались про першу психологічну допомогу дітям під час війни, правила мінної безпеки, засади нової форми навчання через гру, тьюторські компетенції сучасного вчителя, інструмменти SEL та MHPSS.

Нагадаємо, що навчання через гру - це новий освітній напрямок, коли в процес навчання включають не окремі ігри, а увесь процес пізнавання  заснований на грі. В основу такої гри закладені певні мета, завдання та визначені результати.

SEL - це  інструмент розвитку м’яких навичок або «soft skills».  Таких наприклад, як уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати своїми емоціями, працювати в команді, креативно й критично мислити, вести за собою і виважено йти за лідерами тощо. Таке навчання розвиває у дітей усвідомленість, співпереживання та залученість.

Психічне здоров'я та психосоціальна підтримка вчителів (MHPSS) - особливо важливі у кризових ситуаціях, оскільки їхні самопочуття і психологічний стан впливають і на викладання, і на їхню здатність підтримувати психологічне здоров’я та психосоціальний добробут учнів.

Інструменти MHPSS допомагають захистити дітей від негативного впливу кризових ситуацій, створюючи стабільний розпорядок, викликаючи відчуття надії, знижуючи рівень стресу, заохочуючи до самовираження та сприяючи моделям поведінки, що ґрунтуються на співпраці.  

Нагадаємо, що основне завдання проєкту «Освіта у надзвичайних ситуаціях» - зробити навчання в Україні безпечним та доступним і надати дітям можливість отримувати якісну освіту. Загалом проєктом охоплено 18 освітніх закладів на деокупованих територіях Київської та Чернігівської областей.

Окрім облаштування шкільних та пришкільних територій цього року проєкт допоміг низці освітніх закладів Чернігова та області закрити нагальні потреби з ремонтами, встановили нові батареї, вікна та двері, передали ноутбуки та підтримали толоки для впорядкування територій.

Дякуємо донору, Street Child Ukraine, за постійну допомогу українським школам у складні часи війни.

https://www.facebook.com/streetchilduk

https://www.linkedin.com/company/street-child/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100095279746559

https://www.instagram.com/streetchildukraine/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D


Джерело: Жіночий консорціум України 03 листопада 2023


Тегидіти,   навчання,   Діти,   тренінги,   Навчання,   ліцей

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.