Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Не зламатись, а втілюватти мрії! Історія Олени Власиневич зі Скадовська

 Ми продовжуємо розповідати історії життя слухачок бізнес-школи Sea-Wee, що працює в межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей».

У рідному Скадовську на Херсонщині Олена Власиневич все життя була фармацевтом. Хоч у дитинстві мріяла стати дизайнеркою одягу, мама порадила обрати фармацевтику. Так і працювала б Олена в аптеці, але стався страшний день   24 лютого 2022 року.

Сім`я Олени у перший же день виїіхала на Західну Україну. Через три місяці переїхали у Київ. Жінка влаштувалась на роботу в аптеку. Однак, черз рік, каже Олена, зрозуміла що більше не хоче працювати за фахом. І згадала про свою дитячу мрію – дизайн одягу.

Як це завжди у житті буває, новий шлях почався з дрібниці – Олена шукала спідницю «під вишиванку». Виявилося, що таких спідниць у продажу немає, бо більшість носить вишиванки з джинсами. Зараз з посмішкою згадує, як випросила у хазяйки квартири, яку вони арендують, дуже стару швацьку машинку з умовою, що це «не надовго». А потім дізналась від інших жінок-переселенок про наш проєкт і бізнес-школу, про можливість отримати грант на бізнес і сміливо пішла новою життєвою дорогою!

Олена розповідає, що цікавим і корисним було не тільки саме навчання у школі, а й спілкування з іншими жінками, які так само вперто будують своє життя, долаючи труднощі. А особливо, каже, її надихала менторська підтримка, адже окрім допомоги у написанні бізнес-плану, менторка постійно говорила їй: «Ти можеш!». Це було важливо, бо навіть не всі члени сім`ї зрозуміли і підтримали ідею Олени змінити професію.

Сьогодні Олена каже, що сміливе рішення втілювати мрію, дозволило їй «відчути життя». У неї вже є перші замовлення, які вона виконує на сучасній швацькій машинці, придбаній за грант. А у планах на найближче майбутнє – створити сторінку в Інстаграмі для маркетингового просування своєї продукції. І це правильно, бо як вчать у бізнес-школі – без реклами бізнес не рухається.

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 17 жовтня 2024


ТегиУкраїна,   історія,   мрії,   Історія

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми