Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Не опускати рук: історія пані Анжеліки з Чернігівщини

 Пані Анжеліка Мороз із Чернігівщини подалася на грант за проєктом «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей». Жінка пройшла відбір і стала учасницею бізнес-школи SEA WEE, а нині вже отримала обладнання! Жінка надихається тим, що робить і прагне надихнути інших. Своєю історією пані Анжеліка поділилася з нами.

«Мене звати Анжеліка Мороз, і я хочу поділитися своєю історією. Вона — доказ того, що ніколи не потрібно опускати рук, незалежно від віку або обставин. Мені вже за 55.

Після 45 років я вирішила змінити своє життя і переїхала з міста до села. У цьому новому етапі я відкрила для себе нову підприємницьку ідею: виробництво та реалізацію власного козячого сиру. Зараз я маю понад 20 голів кіз, а було раніше більш як 30, які стали моїми натхненниками в цій справі.

Спочатку я виготовляла сир для своєї сім'ї, щоб забезпечити свою родину натуральними продуктами. Але протягом останніх трьох років вирішила поділитися своїми сирами з іншими і розпочала їхній продаж.

Мій шлях у крафтовому сироробстві почався з онлайн-курсів, де я вивчала техніки виготовлення сирів. Я також відвідувала виробництва, переймаючи досвід та натхнення. Завдяки здобутим знанням мені вдалося створити унікальні рецепти, що підкреслюють смак козячого молока. Мої сири ви бачите на фото. Цей сир зроблений з любов'ю.

Отримання гранту від Жіночого консорціуму України стало вирішальним кроком у розвитку мого бізнесу з виробництва козячих сирів. Завдяки фінансуванню я змогла придбати важливе обладнання — сироварню, доїльний апарат та холодильник.

Коли я подавала заявку на участь у цьому проєкті, я не могла повірити, що пройду відбір і потраплю на дводенне навчання у Чернігові. Хоч було хвилювання, хто доглядатиме за козами, сусіди зголосилися допомогти. Навчання стало неймовірним досвідом — ми вчилися структурувати бізнес-план, працювати з фінансовими розрахунками на рік. Потім мені призначили менторку Тетяну, з якою ми разом пропрацювали кожен блок бізнес-плану. Після експертної оцінки мій бізнес-план було обрано для підтримки, і мою ідею схвалили. Ура!

Підтримка Жіночого консорціуму України допомогла не лише покращити технологічні процеси, а й зосередитися на розширення та популяризації продукції. Завдяки гранту я тепер можу приділяти більше часу вивченню нових рецептів та розширенню асортименту. Мої сири вже отримали визнання місцевих жителів, і я планую продовжувати радувати їх якісними та смачними продуктами.

Я щиро вдячна Жіночому консорціуму України за цю можливість, що надала мені підтримку рухатися вперед. Сподіваюся, що мій досвід надихне інших жінок на реалізацію власних мрій та ідей».

Проєкт «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей» має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога, підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес, та тих, хто втратив роботу через війну.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 08 листопада 2024


Тегиісторія,   Чернігів,   Історія,   мотивація

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".