Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Не можна применшувати роль жінки, - голова Волинської ОДА підтримав феміністок

Дискримінація за ознакою статі є неприпустимим явищем на Волині та українському суспільстві.

Про це заявив голова ОДА Володимир Гунчик, - повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Проблема порушення прав жінок є глобальною: 2/3 всієї роботи у світі виконують жінки, за це вони отримують лише 5 % світових прибутків. Жінки в середньому отримують на 30-40 % нижчу платню, ніж чоловіки. З 1,3 мільярда найбідніших людей світу абсолютна більшість – жінки, 75 % із 960 мільйонів неписьменних людей у світі-жінки. Жінки володіють лише 1 % всієї власності світу.

Тим не менше, дискримінація є однією із головних проблем досягнення гендерної рівності в економічній, політичній та інших сферах. Як наслідок, окремі групи жінок, такі як жінки похилого віку, жінки з інвалідністю, особливо у сільській місцевості, ВІЛ-позитивні та наркозалежні жінки, а також жінки національних меншин страждають від множинних форм дискримінації.

Водночас зберігаються стійкі стереотипи щодо розподілу ролей чоловіка та жінки у політиці, суспільстві та сім’ї. У рекламі, засобах масової інформації та Інтернеті часто використовуються елементи, що закріплюють у свідомості людей ідею нерівності жінок і чоловіків.

«Дискримінація за ознакою статі є неприпустимим явищем в українському суспільстві та й у світі в цілому. В той час, коли триває неоголошена війна проти України, тисячі жінок разом із чоловіками захищають східні рубежі країни. Інші ж – продовжують будувати вільну, демократичну і процвітаючу країну. Тому применшувати роль жінки в українському суспільстві чи її значимість не можливо», – зазначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Нагадаємо, фемінізм – це глобальний рух жінок за рівні права з чоловіками.


Джерело: ВолиньPost 12 травня 2017


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.