Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

"Не чіпай сідниці руками". В басейнах Німеччини з’явились комікси-інструкції

У Німеччині з’явились комікси з правилами поведінки в басейнах. Трапилось це після того, як десятки місцевих мешканок поскаржилися на непристойну поведінку і домагання з боку чоловіків-мігрантів.

Ілюстрації попереджають біженців, що не варто штовхати жінок у воду, переслідувати їх, а приходити плавати треба у купальнику, а не спідньому вбранні, пише Daily Mail.

Комікси містять пояснення німецькою, англійською та арабською мовами.

"Усі жінки мають право на повагу, незалежно від того, одягнені вони у купальник чи ні. Мальовані попередження, адаптовані багатьма мовами, допоможуть персоналу громадських закладів спілкуватись із новими гостями", - додав посадовець.

У такий незвичний спосіб місцеві чиновники намагаються запобігти подальшим скандалам, адже у деяких містах мігрантам взагалі заборонили приходити до громадських басейнів.

Нещодавно трьох сирійських підлітків було заарештовано у Мюнхені за напад на дівчат, які саме прийшли на заняття із плавання.

"У басейнах Мюнхена вже було чимало випадків, коли мігранти не могли плавати, бо не розуміли мови і письмових попереджень та інструкцій", - пояснив появу малюнків речник громадських служб Мюнхена.

Крім того, кількох мігрантів зафільмували за маструбацією у басейні з гарячою водою та приставаннями до жінок. Інші біженці вирішили спорожницти свій сечовий міхур прямо у тій частині басейну, де плавають діти.

Після того, як про це стало відомо широкому загалу, інші відвідувачі відмовлялись приходити плавати до цих басейнів.

20 тисяч коміксів, адаптованих сімома мовами, також розповсюдили у таборах та гуртожитках, де мешкають біженці. Влада вже готує другий наклад.

Тим часом у столиці Швеції Стокгольмі співробітники поліції змушені чергувати під прикриттям у громадських басейнах.

Приводом до хвилювань влади та європейців стали події новорічної ночі у Кельні, коли до поліції подали кількасот заяв про масові напади мігрантів на жінок, серед яких були й повідомлення про зґвалтування. Наразі триває розслідування.


Джерело: Українська правда 03 лютого 2016


Тегинасильство щодо жінок,   права жінок,   ЄС,   мігранти

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.