Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Названо найбільш стресові жіночі професії

Захистити себе від стресу на роботі неможливо. Але є такі професії, які спричиняють найбільше напруження, наприклад, пожежники або поліцейські, що більше підходить чоловікам.

Щодо жінок, то lady.tochka.net склав рейтинг найбільш стресових професій, де переважають представниці прекрасної статі.

1. Вчитель. Ця професія дуже стресова. За кордоном вважається, що після 10–15 років педагог профнепридатний, і часто пов'язано це з його психічним станом. Друга «професійна хвороба» вчителів - це ангіна, а ризик втрати голосу і виникнення інших проблем зі зв'язками у вчителів більше у 32 рази, ніж у представників інших професій.

2. Керівник. Шкідливість цієї професії в основному пов'язана з відповідальністю, яка покладається на плечі начальника. Хороший керівник переживає за свої проекти, а тому є ризик серцевих захворювань, хронічної втоми, стресу.

3. Лікар або медсестра. Ці професії не лише стресові, а й небезпечні. Почуття постійної відповідальності за здоров'я своїх пацієнтів, вміння знаходити підхід не лише до хворих, а й їх родичів - все це дуже нелегко витримати. Крім того, можна наразити на небезпеку і власне здоров'я.

4. Працівник сфери обслуговування. Тут завжди треба працювати з багатьма різними людьми. У кожного свої химери, а працівник повинен максимально догодити всім клієнтам. Офіціантки, продавці, перукарі теж вельми схильні до стресів, крім того, вони весь час знаходяться на ногах.

5. Журналіст. Ненормований робочий день, інформаційне перевантаження - усе це тримає організм у постійному стресі.

Як би там не було, найбільш стресова робота - та, яку ти не любиш. А робота за покликанням ніколи не буде тягарем.


Джерело: УКРІНФОРМ 12 лютого 2013


Тегиправа жінок,   кар'єра жінки,   зайнятість жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми