Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Найбільш чоловічі і жіночі професії України: фахівці склали список

На порталі rabota.ua провели аналіз резюме кандидатів з метою з'ясувати, які професії в Україні користуються більшою популярністю у жінок, а які у чоловіків.

За словами фахівців кар'єрного порталу rabota.ua якщо оцінити всю базу резюме, то чоловічих і жіночих резюме в ній майже порівну. Однак за сферами діяльності вони розкидані не настільки рівномірно. Щоб зрозуміти, чи існує поділ на чоловічі і жіночі професії, на сайті пошуку роботи вирішили проаналізувати резюме шукачів.

В базі кар'єрного порталу 49% жіночих резюме і 51% чоловічих. Як з'ясувалося, найбільш популярними професіями серед чоловіків, з цілком зрозумілих причин, є охорона, автобізнес/автосервіс і будівництво-архітектура.

Жінок і чоловіків практично порівну в нерухомості та страхуванні. А ось бухгалтерія і наука віддані на відкуп жінкам.

Підсумовуючи отриману інформацію, виходить, що у сфері надання послуг воліють працювати дами. І, незважаючи на те, що слова "лікар"та "педагог" чоловічого роду, у сфері медицини чоловіків всього 30%. Вчителів-чоловіків і того менше - у освітянській сфері працює всього 16% представників сильної половини людства.

Тим не менш, головною вимогою при розгляді роботодавцем кандидатів є все ж не стать, а професіоналізм здобувача.

 

 


Джерело: Gazeta.ua 21 березня 2014


Тегигендерна рівність,   ринок праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".