Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На англійських грошах з'явиться зображення жінки

Портрет англійської письменниці Джейн Остін невдовзі з'явиться на британських фунтах стерлінгів.

Банк Англії вирішив помістити її замість батька теорії еволюції на банкноті номіналом 10 фунтів. Очікується, що вона надійде в обіг за чотири роки.

Вибір не випадковий. Нещодавно феміністки підняли скандал через те, що на фунтах замало жінок. Британці доволі часто міняють дизайн грошей, щоб уникнути підробок.

Незмінним завжди залишається зображення Королеви Єлизавети другої на звороті.
 


Джерело: Подробности 25 липня 2013


Тегигендерна рівність,   гроші,   Великобританія,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.