Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На Рівненщині та Дніпропетровщині з'ясували як почуваються жінки на ринку праці

Українських жінок дискримінують на ринку праці. З-поміж основних причин нашого гіршого, порівняно з чоловіками, становища - вік - надто молодий чи надто зрілий, заміжжя чи навпаки - самотність, неповнолітні діти.

Проблемами жінок у сфері зайнятості перейнялися переважно самі жінки. Представниці Рівненщини об'єдналися з активістками Дніпропетровщини, і провели спільні дослідження з вивчення проблем жінок. У двох регіонах опитали тисячу жінок, різного віку, професії та соціального статусу. Дослідження показали третина жінок відчули на собі дискримінацію за статтю. І лише два відсотки жінок цього не усвідомлюють.

Громадські активісти виявили основні проблеми, з якими стикаються жінки у двох регіонах під час пошуку роботи. Сімейний стан - особливо наявність неповнолітніх дітей, вікова ознака, надто молоді жінки не мають досвіду роботи, та ті, яким за 45, надання переваг чоловікам, особливо на керівні посади. І надто низький рівень зарплатні. Цей факт підтверджують і фахівці служби зайнятості. Нині 42 відсотки вакансій Рівненщини пропонують мінімальну зарплатню.

Опитаних жінок вже на роботі турбують наступні проблеми - психологічний тиск, менша зарплатня, ніж у чоловіків, загроза першочергового звільнення та відсутність кар'єрного росту. Рівнянки, яких ми зустріли на вулиці, також відчувають дискримінацію за ознакою статі. У разі тиску на роботі слід повідомити на Національну "гарячу лінію" за номером 386.

 


Джерело: Рівне 1 20 квiтня 2012


Тегирівність чоловіків і жінок,   дискримінація жінок,   жінки на ринку праці,   безробіття

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми