Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На Прикарпатті відбувалися тренінги для жінок-підприємців

Фонд підтримки підприємництва м. Яремче в партнерстві з румунською Асоціацією місцевого розвитку “Іван Креван”, спільно з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, за підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 впроваджує проект “Розширення прав і можливостей жінок в сільській місцевості Івано-Франківської області в бізнесі у секторі зеленого туризму”.

У рамках проекту організовано та проведено тренінги для жінок, які хочуть започаткувати власну справу в туристичній сфері, або вже мають свій бізнес і прагнуть покращити свої знання і навички.

До проведення заходів були залучені професійні українські та румунські тренери. Мета тренінгів - сформувати ефективний механізм залучення і успішної роботи жінок у секторі надання туристичних послуг. Загалом проведено 4 заходи в Яремчі, Косові, Верховині та Надвірні, участь в яких взяли 60 жінок.

Заключним етапом став навчальний тур в Румунію для всіх учасників тренінгів, який було проведено 28-30 серпня 2013 року. У заході взяли участь 60 осіб, серед яких, окрім жінок-учасників тренінгів, були також присутні представники управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації, регіональних інформаційно-туристичних центрів та працівники відділів туризму проектних регіонів.

Учасники туру відвідали населені пункти Окна-Шугатаг, Сепінца, Сіґету-Мармацієй та Бірсана (повіт Марамуреш), де мали змогу ознайомитись з роботою атракційних об’єктів, поспілкуватись з провайдерами туристичних послуг, а також вивчити позитивний досвід організації та ведення бізнесу в галузі сільського туризму.
 


Джерело: Коломия ВЕБ портал 06 вересня 2013


Тегиправа жінок,   жінки-підприємці,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок