Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Міжнародний день дівчат

 Посилити голоси дівчат, їхні дії та лідерство. Саме це має на меті Міжнародний день дівчат, який відзначають щороку 11 жовтня. Те, що ти дівчинка, не має визначати, що ти можеш робити, а чого ні, куди ти можеш піти, а куди шлях заборонено, ким ти можеш стати, а ким ти ніколи не станеш. Те, що ти дівчинка, не має обмежувати ані твоїх прав, ані вибору, ані майбутнього.

Думаєте, проблема вигадана? Тоді трохи цифр від UNICEF. Сьогодні кожна п'ята молода жінка у віці від 20 до 24 років вийшла заміж у дитячому віці. Майже кожна четверта дівчина-підліток, яка перебуває у партнерстві/заміжжі, зазнала сексуального або фізичного насильства. У всьому світі 75% нових випадків інфікування ВІЛ серед підлітків припадає на дівчат. Кожна третя дівчинка-підліток страждає на анемію, яка є однією з форм недоїдання. Майже вдвічі більше дівчат-підлітків (кожна четверта), ніж хлопців, не мають освіти, не працевлаштовані і не навчаються.

І це треба змінювати! Саме тому темою цьогорічного Міжнародного дня дівчат є «Бачення дівчатами майбутнього». Це означає, що дівчата попри все з надією дивляться у майбутнє. Але їм потрібно допомогти на цьому шляху, бо самотужки втілювати це вкрай складно, а часто просто неможливо.  Лише спільно ми можемо побудувати майбутнє, в якому права кожної дівчинки будуть захищені. Адже коли дівчата досягають своїх цілей, ми всі наближаємося до досягнення наших Глобальних цілей. Саме підсилення спроможності дівчат є постійною і важливою складовою діяльності команди Жіночого консорціуму України. Долучайтеся і ви!


Джерело: Жіночий консорціум України 11 жовтня 2024


ТегиУкраїна,   дівчата,   свято

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.