Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мінімум одна жінка. У Німеччині запроваджують гендерну квоту в керівництві публічних компаній

Коаліційний уряд ФРН погодив законопроект про обов’язкову квоту для жінок у вищих керівних органах публічних компаній країни.

Згідно з угодою, досягнутою партією ХДС Ангели Меркель і її коаліційними партнерами з СДПН, до правління публічної компанії, що складається з більш ніж трьох членів, має входити як мінімум одна жінка, пише The Guardian.

Видання зазначає, що система добровільних зобов’язань компаній щодо дотримання гендерної рівності, яка діяла раніше, не досягла успіху.

«Цей прорив має історичне значення. Ми поклали край тому, щоб у великих компаніях не було жінок у правлінні. Ми подаємо приклад стійкого сучасного суспільства», — сказала Франциска Гіффай, федеральний міністр Німеччини у справах жінок.

Крім того, законопроект передбачає введення 30% частки для жінок в радах директорів компаній з мажоритарною часткою держави.

Також додаткова квота буде введена для «корпорацій публічного права», таких як медичні страхові компанії та установи пенсійного страхування і страхування від нещасних випадків, а також Федерального агентства зайнятості.

Відповідно до вересневого опитування, проведеного шведсько-німецьким фондом AllBright, жінки становлять 12,8% членів правління 30 найбільших німецьких компаній, включених до індексу блакитних фішок Dax. Для порівняння частка жінок у правліннях аналогічних компаніях США становить 28,6%, у Великобританії - 24,5% і 22,2% у Франції.

Дослідження також показало, що кількість компаній з індексу Dax без жодної жінки у раді директорів зросла з шести в 2019 році до 11 на даний час.

Втім, видання зазначає, що цей крок викликав невдоволення частини німецького бізнесу, який вважає його невиправданим втручанням з боку держави.


Джерело: Новое время 01 грудня 2020


Тегигендерна рівність,   Німеччина,   права жінок,   жінки в бізнесі,   німеччина

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".