Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Ми проти насильства!

28 листопада в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» відбувся прямий ефір програми «Вечірня Одеса» із Кімом Борисовичем Каневським на ОД ТРК у форматі ток-шоу, присвячений висвітленню проблем насильства.

Ініціатором теми ефіру став Громадськимй Рух «Віра, Надія, Любов» у тісному партнерстві із Акімовою Людмилою Степанівною, депутатом Одеської обласної Ради та уповноваженою представницею Національного Комітету з питань захисту суспільної моралі.

До бесіди долучилися експерти: Костюк Ольга, заступник Голови ГР «Віра, Надія, Любов», Михайлова Оксана, директорка ЦСССДМ Малиновського району м. Одеси, Денис Голіков, старший уповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей, Кузьміч Роман, заступник начальника управління громадської безпеки, Тимчик Іна, Голова молодіжної ради та Чернолуцька Світлана, психолог ГР «Віра, Надія, Любов».

У студії також були присутня прогресивна та небайдужа молодь: студенти юридичного ліцею, вихованці Притулку для дітей №1, старшокурсники НУ «ОЮА» та студенти колежду економіки та соціальної роботи ім. І.І. Мечникова.

Людмила Степанівна розповіла про історію акції «16 днів проти насильства», наголосила на необхідності залишатися небайдужими до свого оточення, звертати увагу на тих, кому може бути потрібна допомога, на людей, що можуть страждати від різних форм насильства.

Молодь реагувала по-різному на тему: деякі молоді люди мали змогу не знати що таке насильство у родині, але інших ця біда торкнулася безпосередньо. Діти ділилися своїми історіями, як вони пережили цю проблему, звернувшись по захист до уповноважених органів.

Цінними для учасників були коментарі експертів. Зокрема Ольга Йосипівна ділилася закордонним досвідом роботи із постраждалими від домашнього насильства, наголошувала на необхідності якісної координації зусиль громадськості та державних структур задля досягнення результатів у боротьбі із насильством. Іна Анатоліївна зауважила: «Треба зупинити це коло насильства, адже ті діти, що зараз страждають від поганого відношення у родини стануть тими дорослими, що перенесуть цю модель поведінки у свій осередок, свої родини, треба вчитися домовлятися із своєю дитиною, не порушуючи її психічного стану». Авжеж, здорове суспільство починається із здорової родини.

Одразу спадають на думку мудрі слова матері Терези: «Що ми можемо зробити для укріплення миру у всьому світі – йти додому та любити свою родину».


Джерело: WCU 01 грудня 2014


Тегинасильство щодо жінок,   насильство у сім'ї,   16 днів проти насильства

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.