Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Методологічні інструменти збору якісних даних для реалізації аналітично-дослідницьких проектів

 ГО «Жіночий консорціум України» продовжує інформувати всі зацікавлені сторони про перебіг дослідження та застосування методологічного інструментарію в рамках проєкту «Програма реагування Міжнародного комітету порятунку на надзвичайні ситуації в Україні», який реалізується за підтримки Міжнародного комітету порятунку/IRC (Німеччина) та ECHOі впроваджується у 8 областях України: Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Хмельницька, Одеська, Дніпропетровська.

Для виконання цього проєкту було застосовано переважно такі інструменти: фокус-групи (як онлайн, так і виїзні), система глибинних опитувань (експертні інтерв’ю з ключовими стейкхолдерами) та вибіркове опитування отримувачів послуг (бенефіціарів).
Впродовж серпня-грудня 2022р. в рамках проєкту було імплементовано такі заходи, як робочі зустрічі, проведення фокус-групових досліджень, інтерв'ю, підготовка вебінарів, зустрічей, зведення даних фокус-груп, зустрічей.
Підготовлено методологічні засади для проведення дослідження серед надавачів послуг в областях, обраних для проекту (Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Хмельницька, Одеська, Дніпропетровська). Зібрано первинні дані за напрямком дослідження із застосуванням розроблених інструментів у співпраці з регіональними партнерськими організаціями.
Проведено фокус-групи в частині регіонів, а саме, з представниками 8 Обласних військових адміністрацій; з представниками органів місцевої влади та з представниками громадських активістів у Київській, Сумській, Житомирській, Полтавській, Чернігівський областях.
Попри виклики, які виникли через проблеми в енергетичній системі та зв’язку (блекаути), експерти ГО ЖКУ змогли успішно провести аналітично-дослідницькі заходи.
Зрозуміло, що зацікавлені сторони, партнери, учасники не завжди мали змогу взяти участь у заходах, прописаних згідно з календарним та робочим графіками – тому було необхідно вносити корективи у дати та час проведення – висловлюємо подяку всім учасникам та партнерам за те, що зустрічі відбулися. Ми були позитивно вражені високим рівнем відповідальності всіх зацікавлених сторін. 16 учасників фокус-групи з ОВА, департаментів та відділів соціального захисту, медичного обслуговування, освіти, притулків, центрів правової допомоги, гуманітарних координаційних центрів, громадських та волонтерських організацій тощо знайшли можливість у своїх щільних графіках, поділитися своїм досвідом, результатами та планами роботи з надання потрібних послуг в різних регіонах України підчас військових дій. Всі учасники без винятку вірять у близьку перемогу України!
Перебіг виконання проєкту, проміжні та кінцеві результати, інформаційні матеріали висвітлюються в різних медіа ресурсах та в соціальних мережах. Стежте за нашими публікаціями:
та на інших ресурсах.

Джерело: Жіночий консорціум України 04 сiчня 2023


Тегидослідження,   робота,   інструменти

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми