Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Майстер-клас із вокалу у «Колі щасливих»

 Спів має цілющий вплив на наш організм, що вже довели науковці. Психологи навіть виокремили напрям арт-терапії – музикотерапію, оскільки заняття вокалом впливають на людину з різних боків. Завдяки правильному диханню під час співу кров насичується киснем, а правильна вентиляція легенів – це запобігання захворювань дихальної системи. Крім того, під час співу активно працюють лицьові м’язи, тож можна зекономити на косметичному масажі. А ще регулярні вокальні вправи захищають верхні дихальні шляхи від інфекцій та стимулюють вироблення антитіл імунною системою. І, звісно, спів – це завжди про хороший настрій, позитивне налаштування, розкриття власного потенціалу.

Зважаючи на таку кількість переваг занять із вокалу фахівчині простору «Коло щасливих» в Обухові на Київщині влаштували майстер-клас для відвідувачок. Насамперед його учасниці могли розкрити свій голос і вдосконалити техніку співу. Бо чимало хто співає для себе, але спробувати повчитися робити це більше професійно завжди цікаво, так би мовити, відчути себе немов на сцені. Тим паче, процесом керує досвідчений фахівець. Насамперед учасниці дізналися основи правильного дихання та вокальної техніки. Завдяки вмілому і правильному наставництву процес стає справжньою магією, бо те, що не виходило, починає вдаватися, голос розкривається немов квітка і видає весь свій потенціал. Не дарма учасниці приходять на заняття не лише по знання чи навички, а ще й хороший настрій, позитивне налаштування. Бо так їм вдається переконатися, що вони можуть більше, дружня і приємна атмосфера цьому неабияк сприяють. А коли цей процес відбувається під керівництвом фахівців, то задоволення від нього ще більше. На завершення кожна з учасниць майстер-класу отримала індивідуальні поради від фахівчині, щоб могти й надалі розкривати себе через музику. 

Нагадаємо, що проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки Norwegian People’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м. Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно та з користю проводити своє дозвілля у приємному товаристві.

Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.


Джерело: Жіночий консорціум України 03 жовтня 2024


Тегинавчання,   Коло щасливих,   майстер-клас,   коло щасливих,   Навчання,   вокал

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми