Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

МОП: жінки, зайняті в громадському секторі Європи, ризикують втратити роботу

Експерти Міжнародної організації праці стурбовані становищем жінок, які працюють в громадському секторі в країнах Європейського союзу.

Справа в тому, що заходи суворої економії, прийняті низкою країн регіону, спричинили за собою скорочення робочих місць, окладів і пільг, що в свою чергу, загрожує витіснити велику кількість жінок на узбіччя соціального і економічного життя і підірве зусилля у справі забезпечення гендерної рівності.

Пояснює Даніель Он-Уайтхед з МОП:

«Жінки потрапили в групу ризику, оскільки їх зайнятість у громадському секторі економіки більше, ніж де інде. Саме тут у жінок є можливість отримати високооплачувану роботу, у них нормований робочий день, у них є доступ до пільг. А зміни в цьому секторі не тільки вплинуть на нинішніх робітниць, але і на майбутнє всієї галузі. Адже втративши роботу в цьому секторі, людина, починає шукати роботу в приватному бізнесі, однак, не завжди її знаходить».

Експерти МОП вважають, що сьогодні найбільше ризикують втратити роботу в громадському секторі мешканки Великобританії, Ірландії, Нідерландів, Франції та Швеції.
 


Джерело: Радио ООН 01 серпня 2012


Тегикар'єра жінки,   зайнятість жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".