Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Кожна п’ята жінка страждає від підвищеної тривожності

Кожна п’ята жінка перебуває в тривожному стані більшу частину часу , як показало опитування, проведене британськими соціологами . Статистика показує , що ці цифри продовжують зростати.

Лише 12 % жінок у 2009 році скаржилися на те , що вони постійно про щось хвилюються , а сьогодні їх вже 22 % , тобто це число подвоїлося. Найчастіше жінки турбуються з приводу проблем з грошима чи здоров’я близьких людей. До такого висновку прийшли соціологи з фонду Mental Health Foundation , який надає допомогу жертвам різних психічних розладів.

При цьому 5% опитаних жінок перебувають в тривожному стані постійно , тобто у них не буває жодної спокійної хвилини , а 17% — велику частину часу. Серед чоловіків таких виявилося лише 15%. Цілих 52 % жінок стверджують , що в даний час хвилюються більше , ніж це було у попередні роки. П’ять років тому те ж саме говорили 43 % жінок.

48 % опитаних представниць прекрасної статі хвилюють грошові проблеми , 44 % — здоров’я близьких. У 2009 про гроші хвилювалося 55 % опитаних , і така ж кількість називало в якості причини занепокоєнь смерть близької людини. Отримавши такі неприємні дані , експерти Mental Health Foundation тепер планують провести національну кампанію для того , щоб привернути увагу суспільства до проблем тривожних станів , а також їх негативного ефекту на психічне та емоційне здоров’я .

Хоча занепокоєння це абсолютно натуральна емоція , вона може призводити до розвитку паніки , фобій і обсесивної поведінки , як підкреслюють експерти. Кожна четверта жертва тривожного стану починає боротися зі стресом за допомогою калорійної їжі , а кожна п’ята намагається закритися від світу. Лише 7 % звертаються за професійною допомогою лікаря , хоча третина жінок стверджує , що готові це зробити.

 


Джерело: ukrhealth.net 13 травня 2014


Тегиправа жінок,   здоров'я жінки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.