Кондитерський бізнес Валентини Лебедь із Чернігова
Економістка за освітою Валентина Лебедь із Чернігова понад 15 років працювала як ФОП, має досвід управління людьми, пошуку клієнтів і постачальників. Внаслідок бойових дій у 2022 році була пошкоджена її квартира, і так пані Валентина стала ВПО.
Свого часу, у декретній відпустці, жінка навчилася кондитерській справі. Тож коли на сайті міської адміністрації побачила оголошення про набір у бізнес-школу Sea-Wee, вирішила подати заявку на участь. Бізнес-ідеєю, яку пані Валентина описала в заявці, була кондитерська справа.
Зараз жінка розповідає, що навчатись було цікаво, хоч і не просто.
«Особлива подяка менторці Інні, яка допомогла мені сформувати бізнес-план і фінансові показники. Мій бізнес-план був підтриманий експертною комісією. За грантові кошти я придбала холодильник, духову шафу та кухонну машину», - написала нам пані Валентина.
Тепер вона не тільки щаслива мама трирічної доньки, а й засновниця бізнесу з виготовлення кондитерських виробів на замовлення та випічки для кав'ярень. Її асортимент включає такі вироби, як моті, штруделі, чізкейки та мафіни.
Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.
Джерело: Жіночий консорціум України 21 листопада 2024