Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Коаліція " Права дитини в Україні" шукає юних експертів з прав дитини

Чи стикалися Ви з проявами непристойних пропозицій після розміщення своїх фото в Інстаграмі чи інших соцмережах? Можливо Ваші однолітки розповідали про занадто надмірну і неприпустиму увагу з боку дорослих або стикалися з секстінгом. В навчальному закладі розповідають Вам про безпеку, в тому числі в віртуальному світі? Чи говорять з Вами батьки, вчителі про «це»? Як пов’язані ці питання з правами дитини? Чи вважаєте за потрібне отримувати зрозумілу інформацію про права, про безпеку, як розпізнавати насильство, в тому числі сексуальне, тощо? Чи Ви хочете звернутися до дорослих і розказати їм про виклики, з якими ви зустрічаєтесь у своєму житті?

Тоді раді бачити саме Вас на нашій робочій зустрічі 13-16 серпня, щоб обговорити наскільки в Україні реалізуються права дитини, зазначені в Міжнародних документах, до яких приєдналась наша країна.

Перші два дні зустрічі ми приділимо увагу безпеці в Інтернеті, зокрема втягуванню дітей в різноманітну небезпечну діяльність, в тому числі сексуальну експлуатацію. Варто знати, що багато подібних дій заборонено спеціальними міжнародними документами. Ваші ідеї, пропозиції та зауваження створять звіт, який при підтримці дорослих, ви зробите в зручному для вас форматі. Крім того, цей звіт стане частиною іншого звіту про дотримання усіх прав дитини.

Наступні два дні, ви разом з іншими юними експертами з прав дитини та дорослими будете говорити про те, які ще питання важливо обговорювати, де дорослі мають забезпечувати вас інформацією, а де ви очікуєте допомогу у вирішенні проблем, з якими можуть стикатися діти. Це може бути будь яке питання, яке Вас хвилює, що стосується Вашого життя у школі, вашого дозвілля, поваги дорослих, права почуватися в безпеці, тощо.

Під час заходу ви ознайомитесь з поглядами міжнародних структур, такими як Комітет Ради Європи та Організацією Об’єднаних Націй, які працюють над тим щоб права дитини дотримувались в усіх країнах, незалежно від етнічного походження, матеріального забезпечення родини, тощо. Ви зможете порівняти виклики, з якими Ви або Ваші друзі зустрічаються з баченням міжнародних органів.

Ви познайомитесь з механізмами, які допомагають голосу дітей бути почутими міжнародними структурами. Ви зможете взяти участь у підготовці Звіту до Комітету ООН з прав дитини, з тим щоб донести свою особисту думку про дії, які очікуєте Ви або Ваші друзі від дорослих, що працюють в системі захисту прав дитини.

В разі бажання взяти участь у більш детальній підготовці звіту, Вас буде запрошено на фінальну робочу зустріч по підготовці звіту, що проходитиме в жовтні-листопаді 2018. В той же час Ваша згода на участь у першій робочій зустрічі не означатиме, що ВИ не зможете полишити процес участі на будь-якому етапі.

Для участі у зустрічі Вам необхідно написати мотиваційне есе «Що я знаю про права дитини?» і надіслати його на ел. адресу crc.ngo.ukraine@gmail.com

Збір заявок продовжиться до 20 липня(включно). Відбір учасників буде проходити по мірі подання заявок.
Контактні особи з організаційних питань Cвітлана Тарабанова – 050 623 58 46(телеграм,вайбер)

 


Джерело: Коаліція "Права дитини в Україні" 11 липня 2018


Тегиправа дитини,   Коаліція "Права дитини в Україні"

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".