Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китайські правозахисники заявляють про утримання під вартою п’ятьох феміністок

Група захисників прав китайських жінок заявляє про утримання під вартою активісток феміністичного руху, що були затримані в країні напередодні Міжнародного жіночого дня.

За даними правозахисників, адвокати не можуть зустрітися із затриманими ще із 6 березня. Повідомляється, що серед затриманих є Ву Жунжун, засновник і виконавчий директор правозахисної групи в Ханчжоу.

Влада раніше повідомляла про щонайменше вісьмох затриманих.

За попередніми даними, поліція затримала жінок через намір поширити у Міжнародний жіночий день листівки з інформацією про сексуальні домагання в Пекіні, Ханчжоу і Гуанчжоу.

Поліція в Пекіні і Гуанчжоу інформацію не коментує.


Джерело: Радіо Свобода 10 березня 2015


ТегиКитай,   феміністки,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.