Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китайські «маги» зварили заживо «одержиму» жінку

В суботу, 27 лютого, в китайській провінції Сичуань двоє «чародіїв» зварили заживо в дерев’яній бочці хвору жінку.

Новину передає «Преса України».

Двоє чоловіків, які вважають себе «магами-цілителями» хотіли допомогти односельчанці, яка вже давно страждала тяжкою хворобою, позбутися її «одержимості».

Вони переконували сусідку, що це не звичайна хвороба і боротися з нею треба не стандартним способом. Горе-цілителі запевнили, що побороти недуг допоможе гаряча пара і засунули жінку в дерев’яну бочку наповнену гарячою водою.

Коли нещасна почала кричати, «маги» запевняли, що це кричить нечиста сила, яка не хоче бути вигнаною з тіла жінки.

Жертву звільнили тільки після того, як її обличчя набуло чорного кольору. Самостійно стояти на ногах вона вже не могла. Невдовзі, від отриманих опіків, постраждала померла.

На місце події викликали поліцію, яка взяла «чаклунів» під варту.

Наразі триває перевірка.


Джерело: Преса України 01 березня 2016


Тегинасильство щодо жінок,   Китай,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.