Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Китай опублікував Білу книгу про прогрес у жіночому питанні за останні 70 років

У Китаї опублікували Білу книгу про прогрес в жіночому питанні за 70 років з часу заснування Китайської Народної Республіки. Біла книга під назвою "Рівність, розвиток і загальнодоступність: прогрес в жіночому питанні за 70 років з дня заснування КНР" була опублікована Прес-канцелярією Держради КНР.

"Китай завжди надавав велике значення просуванню гендерної рівності та розвитку жіночого питання", – наголошується в Білій книзі.

Серед конкретних заходів, вжитих на даний момент для досягнення цих цілей, – посилення і покращення керівництва КПК у роботі з жінками, здійснення захисту прав жінок шляхом створення і вдосконалення ВЗНП відповідної законодавчої основи, створення практичних механізмів для підтримки розвитку жіночого питання з боку НПКРК, створення і вдосконалення робочих механізмів уряду для реалізації гендерної рівності в якості важливої державної політики, а також підвищення ролі жіночих об'єднань в якості мостів між КПК, урядом і жінками. "Всі ці заходи надають міцні політичні та інституційні гарантії для розвитку жіночого питання", – сказано в документі.

 


Джерело: cri.cn 23 вересня 2019


Тегигендерна рівність,   Китай,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".