Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Катерину Левченко обрали заступницею голови «ґендерної» комісії Ради Європи

Урядову уповноважену з питань ґендерної політики Катерину Левченко обрали заступницею голови комісії з ґендерної рівності Ради Європи.

Про це повідомляється на сторінці Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики у Фейсбуці.

"22-23 жовтня відбулося 18-те чергове засідання Комісії з питань ґендерної рівності Ради Європи, а 23 жовтня відбулися вибори керівного складу Комісії. Україну в Комісії представляє Урядова уповноважена з питань ґендерної політики Катерина Левченко", - йдеться у повідомленні.

Комісія з питань ґендерної рівності (GEC) була створена, щоб допомогти забезпечити інтеграцію ґендерної рівності у всі політики Ради Європи та подолати розрив між зобов'язаннями, прийнятими на міжнародному рівні, та реальністю жінок у Європі. Її члени призначаються державами-членами Ради Європи, а сама Комісія надає поради, керівництво та підтримку іншим органам Ради Європи та державам-членам в ґендерній інтеграції та реалізації політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Комісія з питань ґендерної рівності підтримує реалізацію Стратегії Ради Європи щодо ґендерної рівності на 2018-2023 роки, яка спрямована на шість ключових цілей:

  1. Запобігання гендерним стереотипам та сексизму й боротьба з такими явищами.
  2. Запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству.
  3. Забезпечення рівного доступу жінок до правосуддя.
  4. Досягнення збалансованої участі жінок і чоловіків у процесі прийняття політичних та суспільних рішень.
  5. Захист прав жінок-мігрантів, жінок-біженців, жінок та дівчат, які шукають притулку.
  6. Реалізація стратегії досягнення гендерної рівності в усіх політиках та заходах.

Джерело: УКРІНФОРМ 26 жовтня 2020


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Катерина Левченко

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".