Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Канада в ООН пропагуватиме права жінок

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо відвідає штаб-квартиру ООН, аби пропагувати гендерну рівність та турботу про екологію.

Про це повідомили у офісі прем’єр-міністра, передає кореспондент Укрінформу.

«Під час зустрічі із Генеральним секретарем ООН, прем’єр-міністр висловить бажання Канади грати позитивну, конструктивну роль у світі та вносити вагомий внесок у вирішення різноманітних проблем, зокрема зміни клімату, дотримання принципу різноманітності та прав людини і підтримки міжнародних миротворчих операцій», - розповіли у офісі прем’єра.

Сам Джастін Трюдо наголосив, що за допомогою ООН працюватиме над просування гендерної рівності у всьому світі.

«Канада залишатиметься активним учасником дискусій щодо прав жінок та необхідності досягнення гендерної рівності. За допомогою багатосторонніх майданчиків, на кшталт ООН, ми спільно працюватимемо над просуванням гендерної рівності по всьому світу, особливо для найбідніших та найвразливіших. Все людство отримає вигоду, коли жінки та дівчата матимуть рівний доступ до прав та можливостей, що дозволять їм реалізувати свій потенціал», - сказав Трюдо.

Прем’єр-міністр також зустрінеться із провідними підприємцями з метою залучення інвестицій до Канади, «що створять добре оплачувані робочі місця, посилять середній клас та приведуть до тривалого дружнього до екології економічного зростання».

 


Джерело: УКРІНФОРМ 15 березня 2016


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми