Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Канада в ООН пропагуватиме права жінок

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо відвідає штаб-квартиру ООН, аби пропагувати гендерну рівність та турботу про екологію.

Про це повідомили у офісі прем’єр-міністра, передає кореспондент Укрінформу.

«Під час зустрічі із Генеральним секретарем ООН, прем’єр-міністр висловить бажання Канади грати позитивну, конструктивну роль у світі та вносити вагомий внесок у вирішення різноманітних проблем, зокрема зміни клімату, дотримання принципу різноманітності та прав людини і підтримки міжнародних миротворчих операцій», - розповіли у офісі прем’єра.

Сам Джастін Трюдо наголосив, що за допомогою ООН працюватиме над просування гендерної рівності у всьому світі.

«Канада залишатиметься активним учасником дискусій щодо прав жінок та необхідності досягнення гендерної рівності. За допомогою багатосторонніх майданчиків, на кшталт ООН, ми спільно працюватимемо над просуванням гендерної рівності по всьому світу, особливо для найбідніших та найвразливіших. Все людство отримає вигоду, коли жінки та дівчата матимуть рівний доступ до прав та можливостей, що дозволять їм реалізувати свій потенціал», - сказав Трюдо.

Прем’єр-міністр також зустрінеться із провідними підприємцями з метою залучення інвестицій до Канади, «що створять добре оплачувані робочі місця, посилять середній клас та приведуть до тривалого дружнього до екології економічного зростання».

 


Джерело: УКРІНФОРМ 15 березня 2016


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.