Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як вивчення англійської змінює життя

Вчити англійську, щоб більше комунікувати зі своїми найріднішими людьми. З такими реаліями нині зіткнулися українці. І вкрай важливо, щоб у цьому процесі не зупиняли стереотипи, мовляв, мову вчити треба в ранньому віці, бо потім то робити практично неможливо. Саме такий стереотип здолала відвідувачка простору «Коло щасливих», що в Обухові Київської області. Жінка прийшла на наші курси англійської, щоб мати змогу подорожувати за кордон до своєї дочки. Вона мала правильну налаштованість, бажання вдосконалити свої мовні навички і за підтримки наших фахівчинь змогла здійснити свою мрію.

 
Звісно, не все так просто і легко, як здається на перший погляд. Вивчення мови вимагає наполегливості та регулярності. Жінка не пропускала занять, багато працювала вдома, докладала максимально зусиль, бо хороші результати мають ті, хто добре працює. Звісно, не менш важливим є й підхід викладача: уважність до індивідуальних особливостей відвідувачок, підтримка, допомога, вміння правильно налаштувати, помічати, в чому труднощі та як їх найкраще можна здолати. Такий професійний підхід наших фахівчинь неабияк сприяє відмінним результатам відвідувачок.
Зрештою жінка здійснила свою мрію. Вона зібрала необхідну суму для поїздки за кордон і під час подорожі могла вільно спілкуватися англійською зі своєю дочкою. Не менш важливо, що заразом жінка відчула більшу впевненість у собі. І вивчення англійської – це лише перший крок, тепер вона знає, що перед нею є безліч можливостей, які вона може реалізувати завдяки наполегливості, впевненості у власних силах і вірі в себе. І тепер точно знає, що не варто сумніватися, боятися, а робити перший крок. Бо шлях до здійснення мрій лише такий.
Приєднуйтеся до курсів англійської мови у "Коло Щасливих" і відкрийте для себе нові горизонти. Навчання іноземної мови не тільки розширює можливості, але й зміцнює зв’язки з рідними та друзями.
 
Нагадаємо, що проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки Norwegian People’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м. Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківської області. Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно та з користю проводити своє дозвілля у приємному товаристві.
Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.
 

Джерело: Жіночий консорціум України 12 серпня 2024


Тегинавчання,   Україна,   життя,   Навчання,   англійська

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.