Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Як психологічно підтримувати дітей, що стали свідками війни. Тренінг у Катюжанці

Черговий тренінг «Перша психологічна підтримка дітей під час воєнних дій» відбувся у Катюжанському опорному ліцеї, що на Київщині. У ньому взяли участь не тільки педагоги, а й усі співробітники освітнього закладу, які хочуть навчитися підтримувати дітей, що постраждали внаслідок війни. Адже діти, які були в окупації, бачили війну на власні очі, чассто переживають складні психологічні стани, і для роботи з ними потрібні спеціальні прийоми та підходи.

Учасники тренінгу вивчили реакції дітей на різні стресові події. Навчались виявляти та розрізняти дітей та родини, які можуть потребувати першої психологічної допомоги. Окрім лекції, тренінг включав роботу в групах, індивідуальну роботу та інтерактивні вправи.   

Під час наступних зустрічей заплановано обговорення алгоритмів роботи з агресією, тривожністю, пошуку ресурсів та мотивації.

Нагадаємо, що проєкт «Освіта у надзвичайних ситуаціях» ГО «Жіночий консорціум України реалізує за підтримки Street Child Ukraine. Основне завдання проєкту - зробити навчання в Україні безпечним та надати дітям можливість отримувати якісну освіту. Влітку 2022 року цим проєктом ми охопили 11 шкіл на деокупованих територіях Вишгородського і Бучанського районів Київщини. Цього року його географія розшириться на низку шкіл Чернігівської області. Загалом планується охопити 17 шкіл.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 12 квiтня 2023


Тегидіти,   тренінг,   Діти,   психологічна підтримка

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми