Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

INTERLAND – подорож безпечним інтернет-світом

 У межах інформаційної кампанії, спрямованої на захист прав дітей,  команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» провела діалогові зустрічі з дітьми у Гостомельській громаді Київської області.

Розробляючи програми діалогових зустрічей з питань безпеки в мережі, головне питання у фахівців було: «Як сформувати у дітей навички безпечної поведінки в Інтернеті з допомогою ігрових блоків?». Так, щоб було цікаво і сформувати уявлення у дітей про безпечне використання Інтернету.

Так виникла ідея подорожі у країну «INTERLAND», де є можливості та загрози, добро і зло, приятелі та шахраї. На початку подорожі кожен отримав квиток і написав свій нікнейм, далі діти обєднались у групи для подорожі.

Під час інтерактивного заняття кожна група дітей створювала свою соціальну мережу у просторі країни «INTERLAND», обєднували між собою акаунти у мережі, створювали свій віртуальний простір.

У когось це були чати з вивчення англійської, онлайн-концерти гітарної музики, школа танців, а також IT-програмування, дівчачі онлайн-клуби за інтересами.

Групи дітей 11 років з постраждалої громади Гостомеля максимально поринули у цю подорож, фантазували, мріяли і творили. Важливо, що на кожному етапі з дітьми проговорювали правила безпечного інтернету.

Діти ділились своїми історіями з небезпеками в соціальних мережах, детально обговорювали кожну ситуацію, як діяти у тому чи іншому випадку.

Ну а після подорожі підкріпились смаколиками і отримали флаєри нашої інформаційної кампанії «Як захиститись від кібербулінгу».

Продовжуємо діалогові зустрічі з питань прав захисту з дітьми у ігрових та інтерактивних форматах. Це цікаво та дієво, і має позитивний відгук у дітей та дорослих.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

 Проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.


Джерело: Жіночий консорціум України 29 жовтня 2024


Тегиінтернет,   Інтернет,   Україна,   подорож

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.