Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Гроші та успіх більше "люблять" жінок, ніж чоловіків

Учені з Британського центру досліджень економіки та бізнесу намагалися встановити, які якості допомагають людині заробляти більше грошей. З'ясувалося, що більшість цих якостей притаманні більш жінкам, ніж чоловікам.

Відповідно, в ідеалі, всі жінки можуть стати надзвичайно багатими!

Ось основні якості жінок, що дозволяють сподіватися на безбідне майбутнє:

Дівчата краще вчаться в школі.

Все більше жінок займає традиційно чоловічі посади.

Жінки схильні до придбання власності. Саме володіння власністю часто допомагає здійснити прорив у бізнесі.

Жінки довше живуть, відповідно, у них набагато більше шансів отримати спадщину.

Жінки швидше і ефективніше справляються зі стресом.

Жінки схильні до компромісів.

Працювати в команді для жінки природніше, ніж для чоловіка.

Жінки прагнуть до стабільності, в тому числі, в організації стабільного бізнесу.

Чому прекрасна стать досі не вибився в лідери серед товстосумів, для британців залишається загадкою. Ймовірно, вся справа в тому, що чоловіки намагаються постійно рахувати свої доходи і перебільшувати капітали. А жінки не можуть відмовити собі в задоволенні, коли гроші є, просто їх витрачати, не рахуючи.


Джерело: neboley.com.ua 10 травня 2012


Тегигендерна рівність,   гроші,   гендерна нерівність,   жінки і чоловіки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми