Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Громадські та волонтерські організації в Україні працюють краще за державні структури

 Українці, що постраждали внаслідок війни, набагато більше задоволені тією допомогою, яку вони отримують від НЕдержавних та волонтерських організацій, ніж тією, яку надають державні структури.

Про це свідчать результати онлайн-опитування, проведеного в межах проєкту «Програма реагування Міжнародного комітету порятунку на надзвичайні ситуації в Україні».

Зокрема, 39,4% респондентів оцінюють допомогу від НЕдержавних та волонтерських організацій дуже добре. Таку саму оцінку послугам, наданим державними організаціями, дали лише — 26,4% респондентів.

Незадоволені послугами державних організацій 14 % респондентів, а послугами від НЕдержавних та волонтерських організацій незадоволені лише від 3,2% респондентів.

Ще одним важливим фактом, який виявило опитування, стало те, що більшість постраждалих зараховує себе до більш як однієї категорії вразливості. Тобто зазнали кількох видів соціальних втрат чи уражень. 902 респонденти дали 1370 відповідей/визначень щодо себе.

·       77,5 % опитаних є внутрішньо переміщеними особами (4% ВПО з 2014 року).

·       12% зазнали окупації.

·       5% виїжджали, та вже повернулися на постійне місце проживання.

·       Майже 10 % втратили житло (або мають пошкоджене).

·       10 % респондентів - люди з інвалідністю, або сім’ї, що доглядають або виховують людину з інвалідністю.

·       8% вказали про роз’єднання сім’ї 2022 року.

І, на жаль, лише 1,2 % респондентів не зараховує себе до жодної вразливої категорії.

Онлайн експрес-опитування якості соціальних послуг було проведене у лютому 2023 року протягом двох тижнів. У ньому взяли участь 902 респондентів. Більшість з них — жінки середнього (31-54 роки) віку.

Дослідження проведене в межах проєкту «Програма реагування Міжнародного комітету порятунку на надзвичайні ситуації в Україні», що реалізується за підтримки Міжнародного комітету порятунку/ IRC (Німеччина) та ECHO. Проєкт охоплює 8 регіонів України: Київську, Житомирську, Чернігівську, Сумську, Полтавську, Хмельницьку, Одеську та Дніпропетровську області.


Джерело: Жіночий консорціум України 07 березня 2023


ТегиУкраїна,   громадські організації,   волонтери

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.