Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Гройсман запропонував вирішити питання з нерівністю оплати праці жінок і чоловіків

Питання нерівності у сфері оплати праці чоловіків і жінок потрібно вирішити на рівні центральної влади, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на Українському жіночому конгресі, повідомила 9 грудня прес-служба українського уряду.

"Мета конгресу – серед іншого об'єднати людей довкола ідеї забезпечення гендерної рівності в різних секторах українського суспільства. Цього року одними з ключових тем зібрання стали кар’єрні можливості жінок в армії, поступове збільшення частки жінок серед працівників органів влади, проблеми домашнього насилля", – ідеться в повідомленні.

Гройсман зазначив, що конгрес стає впливовим рухом і має широку громадську підтримку.

"Я радий, що, приміром, в уряді представництво жінок зростає. П’ята частина уряду – це жінки. І я знаю, що там, де за справу беруться жінки, є точність, відповідальність і висока якість. Не помічати і не визнавати цього було б несправедливо. Зараз нам потрібно ліквідувати нерівність в оплаті праці. Дивимося на статистику і бачимо: жінки чомусь отримують менше грошей. Це дикунство, і цього не може бути у суспільстві. Проблема потребує негайного вирішення. Якщо будуть пропозиції системного врегулювання – ми консолідуємо більшість для ухвалення рішень", – заявив Гройсман.

Другий жіночий конгрес відбувся у Києві і зібрав приблизно 500 "найактивніших і найуспішніших жінок та чоловіків із політики, бізнесу, неурядових організацій і медіа України", зазначають у Кабінеті Міністрів.


Джерело: Гордон 10 грудня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   дискримінація жінок,   зарплата

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".