Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Google хоче залучити в ряди співробітників більше жінок

Технологічний гігант Google намагається вирішити одну з найбільш хвилюючих проблем в Силіконовій долині: як прийняти на роботу і утримати більше жінок.

Керівництво компанії турбує, що багато жінок не проходять співбесіду при прийомі на роботу і не так часто займають високі пости, як чоловіки. Тому в компанії був розроблений алгоритм, за допомогою якого вдалося з'ясувати, в який конкретно момент компанія втрачає жінок і як їх утримати, пише New York Times.

З 10 членів правління Google троє - жінки. З 34 300 працівників Google третину становлять жінки, що в цілому краще, ніж середній показник у світі (25%).

Найчастіше жінки не проходять відбір далі телефонного інтерв'ю. Це пов'язано тим, що вони, як правило, не хваляться своїми досягненнями, які в результаті залишаються непоміченими. Тепер же фахівці з прийому на роботу повинні будуть докладніше інтерв'ювати претенденток.

Також з'ясувалося, що жінки часто не потрапляють на роботу, якщо інтерв'юером був чоловік. У зв'язку з цим компанія прийняла рішення передати цей обов'язок жінкам.

Проблема виявилася і в тому, що в Google прийнято, щоб співробітники самі вимагали підвищення, а жінки зазвичай цього не роблять. Ситуацію вирішено змінити, доручивши жінкам, які обіймають керівні посади, переконати інших співробітниць претендувати на більш високі посади.

Варто відзначити, що з тих пір як виконавчим директором Google став Ларі Пейдж, число жінок на провідних посадах різко скоротилося. Наприклад, Маріс Мейер, перша жінка-інженер Google, роками працювала над поліпшенням інтернет-пошукача, в 2010 році була понижена в посаді, а потім і зовсім перейшла в Yahoo!

Однак люди, наближені до керівництва Google стверджують, що рішення Пейджа не мають ніякого відношення до статевої дискримінації.
 


Джерело: reitingi.lv 27 серпня 2012


Тегиправа жінок,   кар'єра жінки,   зайнятість жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.