Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Гендерна рівність: фізик-ядерник стала «Міс США» ФОТО

У Лас-Вегасі підбили підсумки конкурсу «Міс США». Першою красунею США стала вчений Кара Маккаллоу, яка не вважає себе феміністкою, і довела, що рівноправність повинно бути не тільки між чоловіком і жінкою, але і скрізь.

Фізик-ядерник з Вашингтона (округ Колумбія), 25-річна Кара Маккаллоу, обійшла своїх суперниць, представниць 51 штату в боротьбі за корону «Міс США-2017», передає Ukr.Media.

Першою віце-міс стала «Міс Нью-Джерсі» студентка Кхави Верг, а титул другої завоювала «Міс Міннесота» Меридіт Гулд.

Корону Каре Маккаллоу вручила військовослужбовець з Вашингтона Дешона Барбер , торішній переможець конкурсу «Міс США». Церемонія нагородження супроводжувалася виступом артистів " Cirque du Soleil.

Кара Маккаллоу працює в Комісії з ядерного регулювання США на посаді фізика-ядерника і є засновником програми "Вивчення науки для дітей" (Science Exploration for Kids), що сприяє більш глибокому розумінню школярами природничих наук.

Нова «Міс США» родом з Італії. Кара народилася в Неаполі в сім'ї військовослужбовця Корпусу морської піхоти США. Її мати Бетті Енн Паркер виховала п'ятьох дітей, двоє з яких були її власними. У дитинстві сім'я Кари часто переїжджала, і вона встигла пожити на Сицилії, в Південній Кореї, на Гаваях і в Японії.

Пізніше Маккаллоу переїхала в Вірджинію. Вчений ступінь вона отримала в університеті Південної Кароліни на хімічному факультеті. У студентські роки Кара брала активну участь у роботі студентських наукових товариств.

«Я зрозуміла, що перебуваю в конкуренції з самою собою, коли подолала страх перед математикою, закінчивши університет за спеціальністю "Радіохімія". Тоді я вирішила стати єдиним вченим з мого курсу за спеціальністю,- розповіла Кара в одному з інтерв'ю.

Про особисте життя "Міс США-2017" нічого невідомо, можливо, вона настільки зайнята, що їй не до розваг.

«Жінки, ми просто так ж рівні, як чоловіки, особливо в робочому просторі»,- стверджує Кара, вважаючи себе не феміністкою, а прихильницею теорії «еквализма».

Тепер Маккалоу представить США в щорічному конкурсі «Міс Всесвіт».

Свою незалежність представниці прекрасної половини людства доводять по-різному. Нагадаємо, колумбійка проковтнула близько 9000 доларів, згорнутих в трубочки. ЗМІ вона розповіла, що накопичила грошей на сімейну відпустку, продавши кілька електроприладів. Проте щось пішло не так, і в підсумку колумбійка з'їла весь «золотий запас».

 


Джерело: ukr.media 19 травня 2017


Тегигендерна рівність,   фемінізм,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.