Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Фото годування грудьми в армії змінює стереотипи

Фотографія десятьох американських жінок-військових, які годують дітей грудьми, стала надзвичайно популярною в інтернеті.

Сотні людей висловлюють подяку фотографу Тарі Рубі за нагадування світу про те, що годування дітей у публічних місцях не є чимось негожим.

Фотографією поділилися майже 20 тисяч користувачів, вона викликала безліч відгуків у Facebook та Instagram.

Один з користувачів написав: "Це прекрасний спосіб показати, наскільки жінки віддають себе своїй країні і родині".

Фотограф не з чуток знає, як бути молодою матір'ю в армії. Вона пройшла через це під час служби в американських ВПС в 1997-2001 роках.

"Я годувала дитину скрізь, де могла знайти місце. Не було спеціального приміщення. Багато разів я працювала всю ніч, і мені потрібно було знайти порожній офіс, щоб зцідити молоко", - розповіла вона BBC.

Рубі розповідає історії інших матерів-військових, які зціджували молоко позаду танків і бронемашин під час військових операцій.

На цю фотографію її надихнуло рішення керівництва військової бази Форт-Блісс в Техасі, які відкрили кімнату для годування для матерів на військовій службі.

"Годування груддю не означає, що вони перестають бути солдатами, я думаю, вони стають кращими солдатами", - пише фотограф.

Непрофесіоналізм?

Вперше Рубі опублікувала фотографію в минулий четвер, однак пост був видалений.

Пізніше вона знову розмістила знімок, і активісти, що підтримують право на годування в громадських місцях, наслідували її приклад. У Facebook вже заявили, що це фото не порушує правил соцмережі.

Фотографія викликала переважно позитивні відгуки, проте деякі користувачі запитують, наскільки доречно годувати дитину у військовій формі.

Одна жінка написала: "Носити військову форму - значить безпосередньо представляти нашу країну, і носять її професіонали, тому я (перебуваючи на службі найкращих у світі ВМС) вважаю, що це дуже непрофесійно".

Рубі, у свою чергу, заявила, що її знімок - перший груповий портрет, на якому зображені жінки-військові, що годують грудьми.

"Якщо ти робиш щось нове і змінюєш історію, не всі будуть з тобою погоджуватися. Потрібно продовжувати і дивитися вперед", - написала вона.

Робін Рош-Полл, автор і засновниця онлайн-групи підтримки грудного вигодовування в армії, сподівається, що ця фотографія допоможе в боротьбі з почуттям відторгнення, яке у людей в США зазвичай викликає годування груддю.

Лише близько 14,5% чинних військових - жінки, тому рух за годування грудьми в армії є особливо унікальним, зазначає вона.

"Хлопці не розуміють цього. Їхня культура - культура вояк, тому демонстрація чогось жіночного і турботливого для них вважається проявом слабкості", - говорить Рош-Полл.

Рубі сподівається, що цей знімок розсіє будь-які сумніви в тому, що годування грудьми і військова служба можуть бути несумісні.

"Ти можеш бути гарною матір'ю і хорошим солдатом одночасно. Не треба обирати", - каже вона.


Джерело: ВВС Україна 18 вересня 2015


Тегигрудне вигодовування,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".