Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини зібрав майже 70 учасниць

Майже 70 активних жінок – керівників підприємств, установ і організацій міста та області, майстринь і підприємниць – зібрав перший Форум ділових і творчих жінок Чернігівщини, який пройшов 5 вересня в обласному центрі.

Захід, що знайшов такий широкий відгук, організували Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок та обласна організація Спілки жінок України в рамках виконання обласної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2013-2014 роки.

Вітаючи організаторів і учасниць форуму, заступник Чернігівського міського голови Микола Сенькович відзначив активну участь жіночих громадських об’єднань у житті міста й держави, що, на його переконання, сприяє удосконаленню законодавства та правових механізмів захисту прав жінок, утверджує гендерну рівність у суспільстві. Він подякував представницям прекрасної статі за гармонійне поєднання різних соціальних ролей та побажав зібранню плідної роботи.

До речі, в Чернігівській міській раді загальним складом 50 депутатів інтереси громади представляють 12 жінок. Сім жінок очолюють провідні відділи та управління міської ради.

Проте президент Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок Ірина Дорожкіна вважає, що жінки на теренах Вітчизни недооцінені, а їхні можливості в деяких сферах, зокрема, в бізнесі обмежені. Саме тому необхідно виховувати в сучасних поколіннях більш демократичне ставлення до жінки.

Самі учасниці форуму також погоджуються, що досить нелегко поєднувати роль успішної бізнес-леді, турботливої мами, люблячої дружини, дбайливої господині. Вони визнали захід інформативним та корисним. Програма форуму була цікавою і насиченою: виставка, майстер-класи, історії успіху, презентації власних справ, обговорення, спілкування за інтересами.

Для учасниць Форуму, що мав на меті показати важливість вкладу жінок в усі сфери життєдіяльності місцевих громад, а також надати практичні інструменти для подальшого розвитку жіночого руху, презентували збірку «Довідник членів клубу ділової жінки», де представлена інформація про успішних жінок Чернігова.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради


Джерело: УкрЗахідІнформ 09 вересня 2013


Тегиправа жінок,   жінки-підприємці,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.