Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Фінські повії скаржаться на поліцію

Працівники сфери сексуальних послуг скаржаться на непрофесійну поведінку поліцейських, розповідає керівник "Про-центру", що захищає права даного контингенту, Яана Кауппінен. Поліція не згодна з цим твердженням, але визнає, що недовіра між повіями і поліцією є серйозною проблемою.

За даними поліції, обсяг проституції не виріс, але діяльність видозмінилася. Жінки з Північної Африки і Румунії тепер набагато частіше переїжджають з країни в країну і з міста до міста, до того ж проституція стала помітніша на вулицях міста, розповідає інспектор Гельсінкської поліції Юссі Хухтела. "Якщо раніше пропозиція сексуальних послуг на вулицях міста була непомітною, то зараз діяльність стала більш зухвалою і конкурентною", - говорить він.

Поліція не виділяє додаткових ресурсів для боротьби з проституцією, але заходи злегка посилилися. За останній рік поліцейські виписали близько 40 штрафів у зв'язку з купівлею і продажем сексуальних послуг. Раніше штрафи були великою рідкістю - всього пару штрафів доводилося на п'ять років.

Поліцейська активність має також свою негативну сторону. За даними "Про-центру", атмосфера на вулицях помітно погіршилася. Повії скаржаться на недоречні звертання і грубу мову з боку поліцейських, зазначає керівник "Про-центру" Яана Кауппінен. "Раніше у нас була хороша ситуація. Жінки розповідали, що поліцейські ведуть себе чемно і благородно. Раніше жінки могли довіряти фінської поліції, але тепер ситуація загострилася. Поліції бояться і її намагаються уникати. Жінки розповідають, що не хочуть зв'язуватися з поліцією навіть в тих випадках, в яких раніше зверталися не замислюючись".

Інспектор Хухтела іншої думки: "Як правило, поліція ставиться до всіх неупереджено. Звичайно, наша основна задача підтримувати порядок і безпеку. Факт в тому, що на вулиці не можна торгувати собою, так само не можна і купувати послуги".

Незважаючи на це, Хухтела погоджується, що відсутність довіри є серйозною проблемою. Повії не звертаються до поліції навіть, коли стикаються з агресивними клієнтами або не отримують плати за свою роботу.

Мовчання жінок призводить до того, що торгівля людьми й інша серйозна кримінальна діяльність залишаються прихованими від поліції. Вигнання повій з вулиць міста не вирішує проблему, а тільки переносить її в інше місце.

Поліція готова співпрацювати з організаціями, щоб налагодити діалог з повіями. Також на співпрацю сподіваються в "Про-центрі": "Я сподіваюся, що ми зможемо обговорити ситуацію і разом подумати, що можна зробити для поліпшення ситуації, додає Кауппінен".


Джерело: postimees.ee 22 травня 2012


Тегиповії,   секс-послуги,   Фінляндія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.