Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Фахівці назвали міста Канади, які найбільше підходять для жінок

Згідно з новим дослідженням від організації Canadian Centre for Policy Alternatives (CCPA), в який увійшли 25 найбільших міст країни, Вікторія - найкраще місто для жінок у Канаді, гіршим названо Віндзор (провінція Онтаріо), повідомляє СВІТUA з посиланням на nashvancouver.com.

Вікторія - єдине місто в переліку, де зайнятість жінок перевищує чоловіків, повідомляє CCPA. Але варто зазначити, що в останні роки різниця в заробітній платі між чоловіками й жінками трохи погіршилась.

Віндзор зайняв останню сходинку рейтингу з причини того, що на керівних посадах тут майже немає жінок. Також відомо, що в цьому місті для жінок існують великі складнощі з працевлаштуванням. А ще тут жінки частіше від чоловіків живуть за межею бідності.

Найбільші міста Канади потрапили у середину рейтингу. Так, Ванкувер обійняв п'яте місце, Торонто - на десятому, Оттава - на одинадцятому, а Монреаль посів 15 місце. Такий розподіл місць обумовлений переважно проблемою зайнятості серед жінок.

У дослідженні розглядали відмінності між доступом чоловіків та жінок до економічної й особистої безпеки, освіти, охорони здоров'я та керівних посад в найбільших містах Канади.

"Наш прем'єр-міністр все частіше говорить про феміністів. Це означає, що федеральні відомства починають ставити правильні питання про те, як по-різному їх політика і програми впливають на чоловіків і жінок", - говорить автор дослідження Кейт МакІнтурфф, старший науковий співробітник CCPA.
CCPA також говорить, що сексуальне насильство є єдиним насильницьким злочином, який не спадає в Канаді, й кожне місто, як і раніше, бореться з високими темпами сексуального й домашнього насильства.

Пропонуємо вашій увазі рейтинг найкращих міст для жінок в Канаді:

Вікторія;
Гатіно;
Гамільтон;
Кінгстон;
Ванкувер;
Квебек Сіті;
Сент-Джонс;
Шербрук;
Галіфакс;
Торонто;
Оттава;
Лондон;
Келоуна;
Абботсфорд-Мішен;
Монреаль;
Сент-Катарінс;
Вінніпег;
Едмонтон;
Саскатун;
Кітченер, Кембридж, Ватерлоо;
Реджайна;
Калгарі;
Баррі;
Ошава;
Віндзор.


Джерело: СВІТUA 20 жовтня 2017


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.