Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Дослідження: Жінки частіше видаляють друзів в соціальних мережах

Жінки частіше, ніж чоловіки, видаляють людей зі списку своїх друзів в соціальних мережах, і прагнуть дозувати доступ до своїх особистих даних.
 
При цьому чоловіки значно частіше за жінок залишають коментарі і публікують записи й фотографії, про які потім жалкують.
 
Про це свідчать результати дослідження, проведеного організацією Pew Research Center. Так, за даними опитування, 63% користувачів соціальних мереж видаляли людей зі списку своїх друзів, тоді як в 2009 році цей показник становив 56%. При цьому серед жінок "чистили" списки своїх друзів 67%, тоді як серед чоловіків - лише 58%.
 
58% користувачів соціальних мереж воліють встановлювати обмежені настройки конфіденційності на свій профіль (особисті дані користувача): їх профіль можуть побачити лише друзі. При цьому 19% користувачів дозволяють бачити свій профіль друзям друзів, а 20% залишають його відкритим для всіх.
 
Жінки більш потайливі, ніж чоловіки, в тому, що стосується їхніх особистих даних: 67% жінок закривають свій профіль від сторонніх, тоді як серед чоловіків таких лише 48%. Зручність користування настройками конфіденційності жінки і чоловіки оцінюють приблизно однаково: 48% зізналися, що відчувають деякі проблеми з настройками, тоді як 49% не відчувають ніяких труднощів.
 
Чоловіки удвічі частіше, ніж жінки, публікують оновлення статусів, коментарі, фотографії та відео, про які потім жалкують. Всього 11% користувачів соціальних мереж зізналися, що вони шкодують про опубліковане, причому серед жінок цей показник становить 8%, а серед чоловіків - 15%.
 
93% користувачів соціальних мереж повідомили, що у них є акаунт у мережі Facebook: у 2009 році цей показник становив 73%. При цьому популярність соціальної мережі Myspace істотно знизилася: якщо в 2009 році 48% користувачів соціальних мереж володіли аккаунтом в ній, в 2011 році таких було вже 23%. Мікроблоги на ресурсі Twitter.com ведуть 11% опитаних, в порівнянні з 6% в 2009 році.
 
Опитування було проведено в США в минулому році, в ньому взяли участь 2277 користувачів соціальних мереж. Допустима похибка складає 2,4%.
 
Раніше, в жовтні 2011 року, дослідники з Університетського коледжу Лондона виявили прямий зв'язок між кількістю віртуальних друзів у Facebook і об'ємом сірої речовини в деяких ділянках мозку людини.


Джерело: Корреспондент 27 лютого 2012


Тегисоціальні мережі,   жінки і чоловіки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.