Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Допомога жінкам-переселенкам на Хмельниччині

Проєкт «Грошові кошти, базові потреби та підтримка захисту постраждалого від конфлікту населення у Східній та Центральній Україні» продовжує активно працювати. У Хмельницькій області впродовж серпня представниці Громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» з`ясовували,чого найбільше потребують жінки-переселенці, та які проблеми для них сьогодні найактуальніші.

За місяць мобільна група у складі психологині та соціальної працівниці провела низку виїзних зустрічей у об’єднаних громадах Хмельницької області, де мешкають переселенці, під час яких проводилось анкетування для виявлення їхніх індивідуальних соціальних потреб.
 
З`ясувалося, що найбільш актуальні проблеми у жінок-ВПО на Хмельничинні такі:
 
- Пошук та облаштування житла;
- Влаштування на роботу;
- Психологічна допомога дітям, та організація їхнього навчання;
- Організація навчання для дітей;
- Підготовка до зимового періоду.
 
Як показує практика, навіть такі зустрічі стають підтримкою для жінок. Так, в одній з тергромад учасниці навіть виявили бажання створити громадську організацію захисту прав ВПО.
 
До того ж учасниці отримали більше семидесяти групових та індивідуальних психологічних консультацій.
 
Нагадаємо, що проєкт «Грошові кошти, базові потреби та підтримка захисту постраждалого від конфлікту населення у Східній та Центральній Україні» реалізується ГО Жіночий консорціум України спільно з Громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» та низкою інших партнерських ГО з 8 регіонів України за підтримки International Rescue Committee.
 
Проєкт реалізується у Київській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Хмельницькій, Запорізькій та Одеській областях. Допомогу у рамках проєкту отримують жінки, які мають дітей або опікуни дітей, у тому числі людей з інвалідністю, ВПО та люди, які проживають у місцях, що постраждали від окупації та ракетних обстрілів.
 
Окрім гуманітарної допомоги, громадяни, що постраждали від воєнних дій, отримають соціально-психологічну підтримку.
 
Кожен проєкт, що реалізує ГО Жіночий консорціум України за підтримки міжнародних донорів, діє у визначених територіальних і соціальних рамках. Хто, де і яку допомогу отримує ми зазначаємо у публікаціях по проєктах на сайті ЖКУ.
 
Звертаємо увагу! Отримувачів допомоги за проєктами визначають місцеві органи влади, які надають громадським організаціям списки тих, хто найбільше потребує допомоги. Тому, для отримання допомоги звертайтесь до місцевих органів влади.

Джерело: Жіночий Консорціум України 09 вересня 2022


Тегижінки,   допомога,   Жінки,   переселенки,   ВПО

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.