Допомога переселенкам з дітьми на Хмельниччині у вересні
ГО Жіночий консорціум України спільно з Громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» продовжують реалізовувати проєкт «Грошові кошти, базові потреби та підтримка захисту постраждалого від конфлікту населення у Східній та Центральній Україні» на Хмельниччині.
Чергові зустрічі з переселенками в рамках цього проєкту відбулись у вересні у чотирьох громадах: Дунаєвецькій, Кам’янець-Подільській, Летичівській і Меджибізькій.
Як і зазвичай на таких зустрічах, учасниць-переселенок, що вимушені були тікати від війни, рятуючи своїх дітей, опитали щодо їхніх першочергових важливих потреб, провели групові та індивідуальні психологічні консультації, та роздали гуманітарні набори.
Хорошою тенденцією проєкту стає те, що заходів долучаються представники місцевих органів влади та дружніх ГО. Це свідчить про те, що інформація про потреби переселенців буде краще враховуватись на різних рівнях, а значить, їхні проблеми будуть ефективніше вирішуватися.
Турбота про українців, особливо маленьких, що постраждали від війни – це важлива складова нашого життя сьогодні. Тому проєкт триває! Тримаємо стрій!
Нагадаємо, що проєкт «Грошові кошти, базові потреби та підтримка захисту постраждалого від конфлікту населення у Східній та Центральній Україні» реалізується ГО Жіночий консорціум України спільно з Громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» та низкою інших партнерських ГО з 8 регіонів України за підтримки International Rescue Committee.
Проєкт реалізується у Київській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Хмельницькій, Запорізькій та Одеській областях. Допомогу у рамках проєкту отримують жінки, які мають дітей або опікуни дітей, у тому числі людей з інвалідністю, ВПО та люди, які проживають у місцях, що постраждали від окупації та ракетних обстрілів.
Окрім гуманітарної допомоги, громадяни, що постраждали від воєнних дій, отримають соціально-психологічну підтримку.
Кожен проєкт, що реалізує ГО Жіночий консорціум України за підтримки міжнародних донорів, діє у визначених територіальних і соціальних рамках. Хто, де і яку допомогу отримує ми зазначаємо у публікаціях по проєктах на сайті ЖКУ.
Звертаємо увагу! Отримувачів допомоги за проєктами визначають місцеві органи влади, які надають громадським організаціям списки тих, хто найбільше потребує допомоги. Тому, для отримання допомоги звертайтесь до місцевих органів влади.
Джерело: Жіночий Консорціум України 30 вересня 2022