Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чому хлопчиків народжується більше

Чоловіки і жінки мають дуже багато відмінностей, наприклад, у них різний набір хромосом, серцеві ритми, гормональний склад, структура кісток. Жінки живуть довше, але вони набагато швидше втомлюються і набагато частіше непритомніють.
 
Перші спроби пояснити природу у відмінностях між чоловіком і жінкою відмічені в роботі А.Фульє в 1896 році. Вона вважала, що відмінність між статями криється в метаболізмі, тобто в швидкості протікання процесів обміну. Жінкам властива велика виживаність завдяки тому, що у них розвиненіший процес збереження енергії і це виявляється в поведінці. А процеси, пов`язані з розмноженням і витратою енергії більше властиві чоловікам і знаходять віддзеркалення в їх поведінці.У середині 20-х років виникла теорія, в якій жіноче начало пояснювалося, як сховище накопиченого досвіду протягом всієї еволюції. А в чоловічій статі закладені функції, які дозволяють адаптуватися і справитися з новими умовами життя. Доведено, що тримісячний ембріон чоловічої статі більш уразливий, ніж жіночий. Співвідношення чоловіків і жінок на зиготному рівні – 150 : 100, у момент народження складає – 107 : 100, в 30 – літньому віці – 95 : 100. Тобто, простежується тенденція, яка виявляється в надсмертності хлопчиків. Серед чоловіків більше випадків з інфарктом міокарду. А зіткнення з умовами середовища, наприклад, війною, пов`язане з великими втратами особливої чоловічої статі.
 
Тому природа поклопоталася про те, щоб на світ з`являлися більше хлопчиків.


Джерело: УНІАН 13 березня 2012


Тегичоловіки,   жінки,   вимирання,   чоловіча Y і жіноча X-Хромосоми,   новонароджені

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".