Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чому чоловіки не ходять до лікарів?

За даними медичної статистики, чоловіки c небажанням звертаються до лікарів, ставляться до необхідності таких візитів зі страхом, подолати який вдається не всім.

Примітний і той факт, що найбільше побоюються медиків чоловіків, які проживають на теренах колишнього СРСР. В результаті, багато недуг діагностують, коли вже занадто пізно для повноцінного одужання, іноді, навіть для виживання.

Однією з головних причин, по яких чоловіки опинилися в такому складному становищі, зазначають психологи, — витрати виховання, заснованого на спотвореному розумінні гендерних відмінностей. Так і майбутнього чоловіка c юних років запевняють, що він належить до настільки сильної статі, що не має права плакати, скаржитися на проблеми, страждати від чого-небудь, не має права проявляти слабкість. Хвороби і необхідність візиту до лікаря виховані на цих традиціях чоловік сприймає як вид слабкості, не характерні для його статі.

Ще одна причина — в дитинстві маленьких чоловіків виховують жінки і дуже їх опікають. Жінки зазвичай швидше помічають зміни у стані здоров’я, звертають увагу на масу можливих симптомів у дитини, які можуть і не бути симптомами — колір шкіри, настрій, поведінка, особливості руху. Найчастіше, мама, бабуся, вихователь дитячого садка, вчитель, помічають, що з дитиною щось не так, набагато раніше, ніж сама дитина щось відчує.

На думку психологів, надмірна опіка призвела до того, що чоловіки розгубили свої здібності відчувати власний організм, багатьох
негативних проявів вони навіть не помічають. А коли помічають, спливає той самий страх.
 


Джерело: ukrhealth.net 30 сiчня 2015


Тегичоловіки,   здоров'я

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".