Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловіків на Волині вмирає утричі більше, ніж жінок

На території Волині на початок року проживало 1038,6 тисячі осіб – це 2,3% населення України.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Волинській області.

Городян, які населяють 11 міст та 22 селища міського типу, налічувалось 539,1 тисячі осіб. Селяни, а їх 499,5 тисячі, мешкають у 1054 селах.

Якщо на початку 90-х років минулого століття переважали за кількістю сільські жителі, то тепер більша частка міського населення.

Найбільше людей проживає в Ківерцівському (63,9 тис.) і Камінь–Каширському (62,9 тис.) районах.

Серед міст лідирує Луцьк, тут проживає 213,1 тис. осіб, наступним за чисельністю населення є Ковель – 68,6 тис. осіб.

Статевий склад населення області, як і в цілому в державі, характеризується перевагою жінок: на кожну тисячу чоловіків припадає в середньому по 1126 представниць слабкої статі.

До слова, Волинь входить в число областей, де чисельна перевага жіночого населення найменша. В Україні на 1000 чоловіків припадає 1165 жінок.

Кожний 5-6-й житель області – це дитина віком до 15 років, троє з десяти волинян – молоді люди у віці 15-34 роки, близько 17,8% – громадяни у віці 60 років і старшому.

У дитячих та молодших вікових групах переважають представники «сильної» половини, це обумовлено тим, що хлопчиків народжується більше.

А от у вікових групах 27-29 років і старших 38 років, спостерігається дефіцит чоловіків. Скажімо, на 100 чоловіків віком 60 років і старше припадає 188 одноліток протилежної статі.

Це пояснюється, насамперед, значно вищою смертністю чоловіків, яку обумовлюють важкі та небезпечні умови праці та поширеність шкідливих звичок.

Щороку чоловіків у віці 16–59 помирає в три рази більше, ніж жінок цього ж віку. Така суттєва різниця у рівнях смертності чоловіків і жінок визначає показник середньої очікуваної тривалості життя, який у чоловіків становить 66 роки, а у жінок – 76 років.

Середній вік волинянина – 37 років. В Україні в цілому цей показник становить 40 років. На сьогодні, наша область поряд із Закарпатською і Рівненською є наймолодшою за середнім віком населення.
 


Джерело: ВолиньPost 27 червня 2012


Тегичоловіки і жінки,   тривалість життя

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.