Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловіки в Ефіопії живуть довше, ніж у Росії

Середня тривалість життя людини на Землі зростає, зазначає Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). Дівчинка, народжена в 2012 р., може прожити близько 73 років, хлопчик – близько 68 років, що на шість років перевищує показники в 1990 р.

Несподіваним для ВООЗ стала та обставина, що середня тривалість життя зростає в країнах з низьким рівнем доходів населення. З 1990 по 2012 рр. очікувана тривалість життя в таких країнах зросла на дев’ять років.

Зокрема, в Камбоджі середня тривалість життя збільшилася з 54 до 72 років, в Ліберії – з 42 до 62 років, на Мальдівських Островах – з 58 до 77 років, в Руанді – з 48 до 65 років, в Ефіопії – з 45 до 64 років.

“Однією з основних причин значного збільшення очікуваної тривалості життя у світі є зменшення кількості дітей, що вмирають віком до п’яти років. Однак між багатими і бідними країнами існують значні відмінності: у людей в країнах з високим рівнем доходу як і раніше набагато більше шансів прожити більш довге життя, ніж у людей в країнах з низьким рівнем доходу”, – заявила голова ВООЗ Маргарет Чань.

Очікувана тривалість життя хлопчика, народженого в 2012 р. в країні з високим рівнем доходу, становить 76 років, що на 16 років більше, ніж у хлопчика, народженого в країні з низьким рівнем доходу. Для дівчаток різниця ще більша – 82 року проти 63 років.

Тим часом, тривалість життя жінок, незалежно від країни проживання, більше, ніж у чоловіків. У країнах з високим рівнем доходу різниця між тривалістю життя чоловіків і жінок більша: жінки живуть приблизно на шість років довше, ніж чоловіки. У бідних країнах ця різниця становить три роки.

У Росії середня тривалість життя жінок становить 75 років, чоловіків – 63 роки, в Україні – 76 і 66 років відповідно. Загалом середня тривалість життя росіян за 22 роки не змінилася, в Україні – збільшилася на один рік.

Статистику ВООЗ вже прокоментувала віце-прем’єр РФ Ольга Голодець. За її словами, середню тривалість життя в Росії в найближчі роки планують збільшити до 74 років. “Ми зробили дуже серйозний крок у вирішенні питання тривалості життя. Торік цей показник досяг результату в 70,8 року. Але тривалість життя повинна бути як мінімум 74 роки. У нас є проблеми взаємодії системи охорони здоров’я з системою лікування. Потрібно розуміти, що це не одне і те саме”, – зазначила Голодець.

Збільшити тривалість життя можна за допомогою охорони здоров’я. Але “ми не виробили єдину інфраструктуру, яка виробляється цілим співтовариством”. “Людина повинна розуміти, що якщо вона знаходиться в групі ризику, то вона має щось зробити. Зараз же система охорони здоров’я працює не стільки з групами ризику, скільки тотально з усім населенням. Наша система пошуку захворювань недостатньо ефективна”, – підкреслила віце-прем’єр.
 


Джерело: finance.ua 19 травня 2014


Тегичоловіки,   тривалість життя

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".