Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловіки налякані – українські суди забирають їхніх дітей

Верховний Суд України наприкінці минулого року виніс рішення, яке налякало татусів та правничу спільноту. Нині одиниці з чоловіків добиваються права проживання дитини з ними.

Після останнього висновку Верховного Суду батьки бояться, що їм узагалі немає сенсу йти до суду і боротися.

За приблизними оцінками в Україні лише у 5% випадків після розлучення дітей залишають із татами.

Хоч у законодавстві чітко прописано: рівні права на дитину мають обоє батьків. Але насправді і органи опіки, і суди майже завжди на боці мами – нарікає голова громадської організації, що захищає права татусів Олександр Швець.

Адвокатська практика знає численні прецеденти, коли саме татусі є об’єктивно не гіршими із піклувальників і просить батьків не здаватися і боротися за дитину до останнього, бо в тата і мами рівні права.

Нагадаємо, подружжя на Одещині спалило хату через сварку – діти в реанімації.


Джерело: ictv.ua 19 сiчня 2017


Тегиправа дитини,   права чоловіків,   батьківство,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.