Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чоловіки Кенії на знак протесту не харчуватимуться вдома: вони страйкують проти насилля з боку жінок

Організація "Маєнделео Йа Ванауме" ("Прогрес для чоловіків"), кенійське лобі на захист чоловіків, закликала до проведення шестиденного страйку з метою залучення уваги громадськості до різкого збільшення випадків домашнього насильства з боку жінок, повідомляє NEWSru.co.il.

Так, за даними правозахисників, лише минулого року в провінціях Найробі і Центральна, де проживають 7 млн ​​людей, жертвами домашнього насильства стали 460 тис чоловіків.

В рамках цієї акції протесту чоловіки протягом цього тижня не будуть брати участь у домашніх трапезах.

Замість цього кенійці будуть харчуватися не вдома і ділитися один з одним досвідом отриманих в лоні сім'ї душевних травм.

Уряд країни, як стверджують правозахисники, не поставився з належною серйозністю до проблеми насильства щодо чоловіків, але вони сподіваються, що ця своєрідна акція приверне до неї увагу чиновників.

Лідер "Маєнделео Йа Ванауме" дав інтерв'ю програмі Network Africa телеканалу ВВС, і заявив: заклик до загальнонаціонального бойкоту жінок покликаний протистояти практиці побиття чоловіків і психологічному насильству щодо подружжя.

Видання пояснює, що в кенійських сім'ях приготування їжі традиційно покладається на жінок, а культурні традиції вимагають, щоб чоловіки харчувалися вдома і таким чином демонстрували свою прихильність до власної домівки.

"Маенделео Йа Ванауме", що перекладається як "Прогрес для чоловіків", намагається привчити представників сильної статі відкрито говорити про свої проблеми, враховуючи і насильство в сім'ї - не боячись, що це розцінять як негідну чоловіків слабкість.

Насильство з боку жінок стало побічним результатом їхньої економічної незалежності - після того, як уряд країни доклав чимало зусиль для підвищення жіночого статусу в суспільстві.

Нагадаємо, поліція африканської держави Зімбабве вийшла на слід загадкової і невловимої банди гвалтівниць, які нападали на чоловіків і здійснювали сексуальні злочини. Зловмисниці діяли в ритуальних цілях, а їх здобиччю ставало чоловіче сім'я.


Джерело: NEWSru.ua 21 лютого 2012


Тегигендерна рівність,   насильство щодо чоловіків,   Кенія,   протест

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок