Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Число бізнес-леді в Китаї більше, ніж в середньому по світу

У Китаї число жінок-керівників великого бізнесу вищий, ніж в середньому на планеті.

Такі результати дослідження, проведеного міжнародною організацією Grant Thornton International, повідомляє Міжнародне радіо Китаю.

"Відсоток жінок-керівників великого бізнесу в Китаї вищий, ніж в середньому по світу. Жінки займають 38% серед старшого керівного складу корпорацій в Китаї, тоді як середній глобальний показник - 24%", - зазначила партнер Grant Thornton International Роуз Чжоу.

Вона пояснює це політикою обмеження народжуваності, коли єдина дитина в сім'ї - все одно, хлопчик це чи дівчинка - несе вантаж відповідальності за утримання сім'ї, що примушує її будувати кар'єру.

Крім того, в ході дослідження з'ясувалося, що представниці слабкої статі займають 21% в правліннях китайських компаній при середньосвітовому показнику в 17%.
 


Джерело: УКРІНФОРМ 26 березня 2014


ТегиКитай,   права жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.